Уряд поставив Україну у залежність від окупанта та не сформував стратегічні запаси вугілля, — заява “Самопомочі”

Блокада торгівлі з окупованими Росією територіями викрила абсолютно безвідповідальну позицію уряду. За три роки війни, окрім добре побудованого бізнесу з окупованими територіями, не було диверсифіковано поставки вугілля.

Більше того, уряд поставив Україну у залежність від окупанта та не сформував стратегічні запаси вугілля.

Фракція “Самопоміч” заявляє, що залежність від вугілля з окупованого Донбасу є прямою відповідальністю уряду та міністра енергетики, який нещодавно заявив, що Україна може відмовитись від вугілля з окупованих територій.

Нагадаємо, що українці платять за електроенергію, у вартість якої закладена ринкова ціна вугілля в Європі! А тому уряд мав всі можливості забезпечити енергетичну незалежність від територій, окупованих Росією.

Фракція “Самопоміч” звертається до уряду з вимогою забезпечити необхідні ресурси для стабільної роботи енергосистем. А також вимагає від прем’єр-міністра невідкладно відсторонити та провести розслідування щодо осіб, які були причетні до того, що наприкінці третього року війни енергетична безпека держави є в руках окупанта.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини