Уряд передумав за гроші від «спецконфіскації» підвищувати обороноздатність країни

Замість підвищення обороноздатності – квартири для поліції. 2 мільярди гривень, які держава отримала від продажу конфіскованого майна  та конфісковані кошти, уряд  скеровує не на обіцяне підвищення обороноздатності країни, а на  закупівлю квартир для поліції. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив лідер «Самопомочі» Андрій Садовий.

«Коли у 2016 ухвалювався закон про спецконфіскацію, влада билась в груди, що ці гроші підуть на «підвищення обороноздатності країни». І ось почали ділити гроші. Обороноздатність? На думку уряду, її підвищать … квартири для поліції. На них піде 2 мільярди з 2,3 загальної суми.

Коли ми пропонували закласти в держбюджет статтю, яка б передбачала виплату по 100 тисяч гривень усім військовим, що пройшли війну (так ми робимо у Львові вже два роки за кошти місцевого бюджету), то нам сказали, що для військових грошей немає.

Отака логіка уряду. Військові після служби вже не потрібні, ними нехай займається місцева влада, а ми будемо гроші вкладати в поліцію. Цікаво, з якою метою?» – наголошує лідер «Самопомочі».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини