Уряд намагається провалити програму термомодернізації багатоповерхівок, — Войціцька

Уряд намагається провалити програму термомодернізації багатоповерхівок в Україні у Бюджеті-2019, пропонуючи на програму «теплих кредитів» на всю Україну лише 400 млн грн 

На жаль, надії багатьох ОСББ в Україні на утеплення у поточному році теж під серйозною загрозою. 
Ще на початку осені Володимир Гройсман обіцяв профінансувати «теплі кредити» на додаткові 100 млн грн за рахунок грошей так і не запущеного Фонду енергоефективності. 

Це не така вже й фантастична сума, але кілька тисяч українських сімей мали шанс почати економити на платіжках завдяки ефективній державній програмі. 

Сьогодні 23 листопада. До 30 листопада ОСББ мають здати в банки звіти щодо вже отриманих кредитів і здійснених за цими кредитами витрат на термомодернізацію. 

На підписання паспорта програми в Мінфіні, проходження документів в Казначействі, видачу кредитів, використання коштів, формування звітів залишається 7 робочих днів. Час іде на години.

Чи реально встигнути щось зробити? 
Так. В українських реаліях ОСББ навчилися робити неможливе. Але всьому є межа. Якщо завтра питання не вирішиться в Києві, 100 млн для ОСББ, вірогідно, будуть втрачені.

Вважаю саботаж заходів щодо енергонезалежності України неприпустимим. Прошу Мінфін і Мінрегіонбуд невікладно вирішити питання з фінансуванням 100 млн грн на «теплі кредити».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини