“Уряд має складатись не з політиків, а спеціалістів” – Березюк

Прописаним в коаліційній Угоді завданням потрібні професійні виконавці.

Про це заявив голова фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олег Березюк.

Він зазначив, що всі учасники коаліції мають нести спільну відповідальність за керівників міністерств та роботу профільних комітетів парламенту, а не ставти їх у політичну залежність від тієї чи іншої політичної сили, яка випливає з квотного принципу.

“Для цього ми запропонували ще на початку переговорного процесу відмовитися від квотного розподілу міністерських портфелей, і сформувати технократичний Уряд, який виведе країну з тієї прірви, у якій вона є зараз”, – зауважив він.

Депутат закликав партнерів по коаліції замість обговорення очевидних речей, як то можливість запрошення іноземних фахівців для роботи в Уряді, чим швидше почати обговорювати конкретні кандидатури.

“Часу лишається обмаль, а до наступного засідання Ради ми повинні домовитися про персональний склад уряду і парламентських комітетів. Позиція “Самопомочі” лишається не змінною – всі кандидатури мають підбиратися спільно Премєр-міністром та учасниками коаліції як єдина команда. Ми пропонуємо формувати уряд не з політиків, а зі спеціалістів, в тому числі залучених з інших країни, які будуть працювати над втіленням тих завдань, що вже прописані в коаліційній угоді”, – констатував Березюк.

Для цього, на думку парламентаря, учасникам коаліції разом вже з обраним керівником Уряду та Парламенту потрібно продовжити продемонстровану під час роботи над змістом Угоди практику публічного діалогу.

“Наша політична сила виступає за якнайшвидше відновлення консультацій представників політичних сил, які підписавши коаліційну угоду взяли на себе відповідальність за втілення змін у країні. Без виконавців – ці зміни не розпочнуться, тому ми маємо спільно визначити їх, і спільно з ними працювати”, – наголосив Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#12923 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12924 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини