Уряд більше не отримає кредиту довіри від «Самопомочі», – Березюк

У «Самопомочі» пропонують уряду створити спільні робочі групи для напрацювання змін до бюджету-2015 та підготовки бюджетної декларації на 2016 рік. Про це з парламентської трибуни заявив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

«Викликана російською агресією неймовірно складна ситуація на фронті змушує нас докладати зусиль, щоб наша держава була сильною. Це і є завдання парламенту та Кабінету міністрів. Ми дали кредит довіри уряду під час голосування за відверто незрілу програму уряду та незрілий бюджет. Вичерпано. Ми більше місяця терпеливо спостерігаємо, як Кабмін виправляє свої ж помилки у бюджеті вже після його ухвалення», – констатував депутат.

Він зазначив, що Міністерство фінансів, очевидно, не має інституційних внутрішніх ресурсів і можливостей для того, щоб якісно формувати бюджетну політику держави.

«До сьогоднішнього дня парламент не отримав проекту змін до бюджету 2015 року. Вчора, після наради у президента нам було сказано, що це відбудеться до 15 лютого. Але якщо Кабмін буде готувати ці зміни інституційними ресурсами, якими він готував попередні проекти рішень – нехай у парламент його не приносить», – наголосив він.

Натомість фракція «Самопомочі» пропонує негайно створити робочу групу на базі бюджетного комітету за участі представників парламентських фракцій і якісно напрацювати зміни до ухваленого бюджету-2015.

«Крім того, ми пропонуємо вже зараз створити групу з підготовки бюджетної декларації на 2016 рік, яка до березня має надійти у парламент. Більше ми, як фракція «Самопомочі», кредиту довіри Кабінету міністрів і Мінфіну давати не будемо», – наголосив він.

Олег Березюк

object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(94) ["name"]=> string(18) "Економіка" ["slug"]=> string(9) "economics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(94) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(202) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(94) ["category_count"]=> int(202) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(18) "Економіка" ["category_nicename"]=> string(9) "economics" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Економіка