«Україну будуть ґвалтувати, поки ми будемо жити ілюзіями. В тому числі, ілюзіями антипутінськой коаліції», – Сергій Кіраль

«Росії готові пробачити анексію Криму та військову агресію проти країн-сусідів, втручання у внутрішні справи та вбивства на чужих територіях заради грошей та «геополітичних цілей», – такий сигнал ми отримали сьогодні за результатами засідання  Комітету міністрів Ради Європи (КМРЄ) в Гельсінкі. За ініціативи Німеччини та Франції, КМРЄ більшістю голосів підтримали повернення росіян до ПАРЄ всупереч існуючих процедур та за відсутності будь-якого прогресу з боку Росії. Російська делегація може вже учервні взяти участь у виборах генерального секретаря РЄ, а це означає, що до цього ПАРЄ змусять змінити власні регламенти. Відтак, засідання бюро ПАРЄ 23 травня, регламентного комітету, в яких я буду брати участь, та сесії ПАРЄ для української делегації у червні будуть вирішальними. «Старі демократії продемонстрували, що повернення до старої, імперської політики 19-20 ст., поділу Європи на сфери впливу можливе, а інтереси Росії превалюють над інтересами східної Європи! Не бачу, яким чином Україна може далі толерувати т.зв. Мінський процес, коли обидва його учасники – Франція та Німеччина – фактично стали на сторону Росії, відмовившись вирішувати конфлікт на користь України! Це, з одного боку, розв‘язує руки новообраному Президенту, а з іншого, стане випробуванням його здатності запропонувати нові рішення чи формати, жорстко відстоюючи інтереси України!

Нас будуть ґвалтувати, поки не ми перестанемо видавати бажане за дійсне, бавитись в мінські фікції та видумувати неіснуючі антипутінські коаліції, а не жорстко і вперто відстоювати власні інтереси, стояти на основі принципів та цінностей. 
 «Самопоміч» на всіх рівнях усі роки наголошувала на цьому, шкода, що слухати правду не хотілося нікому!» – Сергій Кіраль.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини