«Український селянин має бути повноправним власником своєї землі», – Садовий

«Самопоміч» підтримує відкриття ринку землі із дозволом купувати землю тільки громадянам України та обмеженням кількості гектарів, яку може купити одна особа.  Про це на своїй сторінці у Facebook написав лідер партії Андрій Садовий. 

Також, за його словами, партія відстоюватиме запровадження пільгового – нульового – кредитування для фермерів та прозорий продаж права оренди на землі державної власності. 

«Ви коли-небудь задумувались, чому у власності держави є мільйони гектарів землі, але в стрічці доходів бюджету немає грошей від оренди цієї землі? Тим часом великі агрохолдинги на людських паях отримують надприбутки і вбивають родючі чорноземи. Ситуація, на жаль, така ж, як і в багатьох інших галузях – тому що це комусь вигідно. 

Але якщо ми втратимо бажання людей господарювати на землі, буде велика трагедія», – наголошує Андрій Садовий. 

На переконання політика, також недопустимо вже 3 роки не мати в уряді профільного міністра з питань аграрної політики: «Без лідера у цьому процесі держава не зможе виконувати якісно свої функції».

object(WP_Term)#13145 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини