«Українські військові нарешті стануть вільними – мотивованими в душі, а не законом», – Тарас Пастух

Ще 5 квітня Верховна Рада ухвалила законопроект, який врегульовує питання звільнення з військової служби військовослужбовців з контрактами «до кінця особливого періоду». І, врешті, на вимогу Комітету з питань національної безпеки та оборони, Президент підписав його.

«Майже два місяці тому документ відправили Порошенку на підпис, але без жодної аргументації він так і не був підписаний. Лише після того, як комітет повторно звернувся до Президента з вимогою щодо його якнайшвидшого підписання, справа зрушила з місця», – повідомляє народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Пастух.

Як пояснює народний депутат, закон дає «зелене світло» для звільнення військовим, які уклали контракти до початку війни.

«Нарешті у хлопців з’являється вибір. Раніше вони були змушені або залишатися у лавах ЗСУ на невизначений термін, або дезертирувати. Тепер військові, які уклали контракти перед початком війни і відслужили 18 місяців з моменту завершення контракту, отримали право на звільнення не пізніше, ніж протягом трьох місяців. Ця ж норма стосується і військових, які уклали контракти після початку війни і відслужили 24 місяці з моменту укладення контракту. При умові, що їхні підрозділи не знаходяться у зоні виконання бойового завдання», – наголошує Тарас Пастух.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини