«Українські підприємці мають об’єднатися задля захисту бізнесу та унеможливлення рейдерських захоплень підприємств», – Іван Мірошніченко

Народний депутат фракції «Самопоміч» у парламенті Іван Мірошніченко під час міжнародної зернової конференції «Grain Ukraine», яка відбувалася в Одесі, закликав українських підприємців долучитися до громадської організації «Самооборона підприємців», що створена для об’єднання зусиль українського бізнесу в боротьбі з рейдерами та протиправними діями з боку державних органів.

«З огляду на ситуацію, що склалася з рейдерськими захопленнями та переслідуванням підприємців в Україні, ми запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до громадської організації, яка буде надавати юридичну допомогу підприємцям у конфліктах з рейдерами та державними органами, а також інформаційну підтримку під час незаконного тиску на компанії», – наголосив він.

Крім цього, народний депутат додав, що ГО «Самооборона підприємців» також при необхідності сприятиме і фізичному захисту підприємців та їх компаній. «Головною ж метою буде ініціювання та впровадження змін до чинного законодавства з метою унеможливлення використання рейдерами нахабних та цинічних схем заволодіння майном українських підприємців», – наголосив парламентар.

Контакти організації, за якими можна долучитися до роботи ГО або поскаржитися на протиправні дії: телефон гарячої лінії: (067)870-39- 32, e-mail: [email protected] Офіційна сторінка у соціальній мережі Facebook.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини