Українська рада бізнесу співпрацюватиме із «Самопоміччю» у сфері економічних реформ

Днями народні депутати «Об’єднання «Самопоміч» провели зустріч із представниками Української ради бізнесу — альянсу малих та середніх підприємців, який об’єднує понад 60 галузевих асоціацій.

Як розповів народний депутат Руслан Сидорович, цю зустріч ініціювала сама Українська Рада бізнесу – їхній інтерес виник після з’їзду партії, де були презентовані напрямки діяльності політичної сили, в тому числі в царині економічних реформ.

«На зустрічі ми обговорили потреби бізнесу – яких змін підприємці очікують у напрямку податкової і митної політики, покращення інвестиційного клімату, створення рівних умов для підприємництва і знищення корупції. Зокрема, йдеться про податок на виведений капітал, зміну філософії і зниження податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску, інституційну реформу державної фіскальної служби, створення державного бюро фінансової безпеки, а також перекриття каналів контрабанди як джерела нечесних правил для бізнесу», – каже народний депутат.

За результатами зустрічі, сторони домовились про отримання регулярної інформації від Української ради бізнесу: позицій щодо усіх реформ, які так чи інакше торкаються економічних питань, отримання переліку законопроектів, які Українська рада бізнесу підтримує, а також тих законодавчих ініціатив, які підприємці вважатимуть недоцільними.

«Об’єднання «Самопоміч» та підприємці обумовили також можливість оперативного обміну інформацією та створення умов спільної роботи в експертних групах, аби робота народних депутатів у парламенті йшла назустріч і враховувала інтереси малого та середнього бізнесу.

«Переважно українські підприємці хочуть працювати чесно, але вони також цілком справедливо вимагають рівних умов конкуренції. Ми повинні рахуватись із ними та співпрацювати, бо кожна гривня податків, заплачена українським бізнесом — це фінансування армії, шкіл, лікарень, поліклінік», – наголошує Руслан Сидорович.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини