Україні можуть загрожувати санкції від Ради Європи через невиконання судових рішень, — Сидорович

Друзі, завтра о 12-00 у Верховній Раді (Грушевського, 5) спільно з генеральним директором директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи Крістосом Джакомопулосом проведемо брифінг, присвячений можливим санкціям щодо України з боку Ради Європи через систематичне невиконання рішень національних судів та Європейського суду з прав людини.

По завершенню прес-брифінгу, о 13-00, розпочнеться круглий стіл на тему: «Виконання рішень Європейського суду з прав людини у справах «Юрій Миколайович Іванов проти України» та «Бурмич та інші проти України»: вимоги щодо заходів загального характеру». 

Місце: Київ, вул. Грушевського, 5, конференц-зал 

У круглому столі візьмуть участь народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, Верховного Суду, Кабінету Міністрів України, міністерств, міжнародних організацій, в тому числі Ради Європи, науково-експертних установ, громадських організацій тощо. 

Круглий стіл організовує підкомітет з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя спільно з Міністерством юстиції України та проектом Ради Європи «Підтримка виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини».

Запрошую експертів долучитися до обговорення, а ЗМІ – до висвітлення нашого непростого поступу до верховенства в Україні права і прав людини!

Руслан Сидорович
object(WP_Term)#12934 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини