Україна зробила революційний крок у своєму інноваційному розвитку, — Данченко

Сьогодні в Києві відбувся тендер з продажу радіочастот для запуску зв’язку четвертого покоління. У торгах брали участь найбільші мобільні оператори. Загалом було виставлено на продаж 7 лотів у діапазоні 2600 МГц, який використовується для покращення покриття. Наступний етап торгів, на якому будуть, власне, реалізовані найочікуваніші радіочастоти у діапазоні 1800 МГц, відбудеться незабаром. Саме ці частоти використовуються в усьому світі для розгортання мереж 4G.

«Ще зовсім нещодавно у світі відзначали значний технічний прогрес України після запуску 3G. Минуло зовсім небагато часу, і ми вже можемо говорити про прозору та відкриту процедура запуску  мереж 4G. Це насправді революційна подія для України, особливо після стількох років інноваційної стагнації», – прокоментував подію Олександр Данченко, голова Комітету ВРУ з питань інформатизації та зв’язку.

Технологія 4G – це високошвидкісний мобільний зв’язок, переваги якого на собі відчують не лише пересічні громадяни. Впровадження  4G – це стимул для розвитку не лише ІКТ-сектору, але й інших ринків, які використовують ІТ-технології: агросектор, промисловий комплекс та ін.

Олександр Данченко
object(WP_Term)#13148 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини