«Україна живе у стані гібридної війни, а стратегії кібербезпеки у державі досі немає. Через це, в тому числі, і гинуть наші хлопці», – Олександр Данченко

Сьогодні розпочався офіційний візит представників Конгресу США на чолі з Майклом МакКоулом, головою Комітету національної безпеки Америки. У рамках візиту відбулася зустріч представників Конгресу з Олександром Данченком, головою Комітету ВРУ з питань інформатизації та зв’язку. 

На зустрічі обговорювали питання кібернетичної безпеки України та найкращі світові практики з її імплементації.

«Тривало Україна живе у стані активної гібридної війни і, незважаючи на численні доручення Президента, Національної ради реформ, КабМіну, розробки та ефективного впровадження стратегії кібербезпеки в Україні не відбувається. Ми втрачаємо не лише час, гинуть наші хлопці на сході, а віртуальний та інформаційний фронт України залишається беззахисним», – прокоментував ситуацію Олександр  Данченко.

Народний депутат також подякував конгресменам за технічну та консультаційну допомогу у сфері національної безпеки та оборони. Важливим також є напрямок навчання та підвищення кваліфікації вітчизняних фахівців у галузі інформаційних технологій та безпеки.

Зі свого боку, МакКоул наголосив, що розробка та впровадження систем протидії кіберзагрозам має стати пріоритетним завданням для України. 

«Ми активно працюємо над законопроектом про кібербезпеку, залучаємо фахівців усіх ланок, радимося з експертами, просимо консультаційної допомоги, адже кіберпростір не обмежується кордонами однієї країни.

Україна повинна стати безпечною та надійною для всіх», – наголосив Олександр Данченко. Сторони домовилися про подальшу співпрацю щодо підготовки сучасного законодавчого фундаменту та розробки політики із захисту критичної інфраструктури.

Олександр Данченко
object(WP_Term)#13150 (16) { ["term_id"]=> int(17) ["name"]=> string(41) "Інформатизація країни" ["slug"]=> string(11) "information" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(17) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(26) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(17) ["category_count"]=> int(26) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(41) "Інформатизація країни" ["category_nicename"]=> string(11) "information" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13151 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Інформатизація країни