«Україна повинна мати свою позицію щодо завершення війни та проведення деокупації», – Оксана Сироїд

Як зазначає віце-спікер парламенту Оксана Сироїд, пропозиції Віктора Пінчука щодо окупованих територій абсолютно не відображають позицію українського державника. Однак і те, що запропоновано заступником голови Адміністрації президента Костянтином Єлісєєвим – також не українська позиція, а лише відповідь Віктору Пінчуку.

«Сьогодні українці є носіями європейських цінностей почасти більше, ніж самі європейці. Саме ми сьогодні є флагманами європейської ідентичності. Ось з чого я б виходила», – зазначає Оксана Сироїд.

На думку віце-спікера, потрібно не лише називати окуповані території українськими, але й припинити торгівлю з окупантами. «Торгуючи з окупованими територіями, сплачуючи податки на окупованих територіях, ми власноруч куємо кулі, якими стріляють в наших солдатів, а не боремось за нашу територію», – наголошує Оксана Сироїд.

Стосовно виборів – позиція фракції «Самопоміч» категорична і полягає в тому, що не може бути жодних виборів під окупацією.

«Спочатку Україна повинна прийти на цю територію, відновити там суверенітет, дію всіх органів державної влади і повернути розум та серця тих людей, які увесь цей час перебували під окупацією та російською пропагандою. Тільки після цього можна поводити вибори. На це підуть роки», – зазначає віце-спікер.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини