Україна досі не застосувала дієвих санкцій до проросійських олігархів

Попри те, що в Україні шостий рік триває війна, проросійські олігархи комфортно почуваються, володіючи критичною інфраструктурою України. І досі до жодного з них Україна не застосувала дієвих санкцій.

Про це заявила лідерка «Самопомочі» Оксана Сироїд в ефірі телеканалу «Прямий».

«Дмитро Фірташ далі володіє газорозподільчою системою, а фактично вся теплова електроенергетика під контролем Ріната Ахметова. Власність багатьох олігархів не тільки збереглася, а й зросла. І, на жаль, це сталося за попередньої влади. Сьогодні ж непокаране зло повертається. І така ситуація була очевидною – якщо ми не караємо Росію і не просуваємо ідею, що загроза йде не тільки з-за кодону, але й всередині країни, бо Росія контролює наші ресурси і критичну інфраструктуру», – наголосила політик.

Сироїд зазначила, що попри втому суспільства від затяжних виборів, зараз не можна втрачати пильність. Потрібно повертатися до реальності і розуміти, що Україна не стає більш незалежною від Росії. 

«Сьогодні українці знову спостерігають протистояння олігархів. Знову відбувається перерозподіл потоків і, очевидно, що одні олігархи хочуть відкусити шмат прерогатив від інших олігархів. Але що буде від цього людям? На жаль, ми не стаємо сильнішими ні безпеково, ні енергетично і це не покращиться на добробуті людей», – зазначила Оксана Сироїд.

 

object(WP_Term)#13016 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини