Українські парламентарі взяли участь у Молитовному сніданку з Обамою

У Вашингтоні відбувся 63 Національний молитовний сніданок – одна з найбільших міжнародних зустрічей у США за участі президента США, конгресу та сенату, парламентарів інших країн, духовних лідерів світу, громадськості, що проводиться в ім’я миру, опираючись на християнські цінності.

Серед українських делегатів була депутат фракції Об’єднання «Самопоміч» Тетяна Острікова. Учасники сніданку спільною молитвою просили миру для всіх країн, зокрема для України, здоров’я та благословення для світових лідерів.

Окрім того, нардепи провели низку зустрічей з конгресменами США. З представниками держдепу США обговорили імплементацію закону на підтримку свобод в Україні (Ukraine Freedom support act), надання Україні захисної зброї, фінансової підтримки та сприяння у проведенні реформ задля подолання російської агресії та досягнення миру.

Пiд час зустрічі із співголовами українського корпусу у Конгресі США Мерсі Каптур, Майком Фітцпатріком та Санді Левіним було наголошено на необхідності поєднання різних засобів для перемоги України – і дипломатичних, i стратегічних.

Також народні депутати мали зустріч з представником державного департаменту США Ерiком Рубiним. Пiд час зустрiчi нардеп Острікова зазначила, що США є найбільшим партнером України, який може своєю політикою впливати на політику ЄС та інших геополітичних гравців. Вона закликала продовжувати чинити тиск на РФ у питанні припинення її агресії, посилити санкції, надати Україні необхідне озброєння та допомогу.

Депутати мали можливість отримати від першоджерела інформацію про плани держдепу США в питанні виконання ухваленого закону на підтримку свобод в Україні.

Тетяна Острікова
object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(15) ["name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["slug"]=> string(13) "international" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(15) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(52) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(15) ["category_count"]=> int(52) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["category_nicename"]=> string(13) "international" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Міжнародна співпраця