Звинувачення проти Шабуніна та Сакварелідзе – переслідування “незручних” – Соболєв

Звинуваченння проти Віталія Шабуніна та Давіта Сакварелідзе у розкраданні коштів, висунуті Генеральною прокуратурою, є прикладом вибіркового правосуддя. Так прокоментував конфлікт навколо Центру Протидії Корупції та колишнього прокурора Одеської області народний депутат від фракції “Об’єднання Самопоміч”, голова антикорупційного комітету, Єгор Соболєв.

“Я думаю, це боротьба проти Давіта Сакварелідзе, бо він був людиною, яка принесла в Україну ідеї тестування та перевірки місцевих прокурорів. Вони це робили у Грузії і намагалися зробити це в Україні. Але Шокін, як на мене, втратив відчуття реальності, він вирішив прослуховувати і отримувати переписку людей, які йому заважають – а це можна зробити у ході кримінального розслідування. І я думаю, Центр Протидії Корупції не єдиний у цьому списку”, – заявив нардеп.

Соболєв переконаний, що обговорювати звинувачення можна тільки після того, як прокуратурою будуть представлені переконливі докази.

“ГПУ нас привчила, що сказати вони можуть все що завгодно. Я хочу подивитися докази цього. Хай покажуть, на чому ґрунтуються такі серйозні обвинувачення. Ми будемо особливо прискіпливо дивитися за розслідуванням справ проти людей, які критикували Генпрокурора Шокіна”, – наголосив нардеп.

Крім того, парламентар нагадав, що злочини Майдану залишаються нерозслідуваними, а обвинувачені – непокараними.

“Як всі ми бачимо – навіть та невелика кількість затриманих за злочини на Майдані виходить з в’язниці, бо прокурори забувають висунути проти них обвинувачення. Зате Шабунін, Сакварелідзе, Касько – це пріорітет розслідування прокуратури. Ясно, це виглядає як вибіркове правосуддя, що не є правосуддям взагалі”, – підкреслив він.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Боротьба з корупцією