Зрив виборів в Маріуполі це або некомпетентність ЦВК, або саботаж – Сироїд

Зрив виборів в Маріуполі та Красноармійську свідчать або про абсолютну некомпетентність ЦВК та ТВК, або про надзвичайний професіоналізм у саботажі виборчого процесу.

Про це на своїй сторінці у ФБ написала віце-спікер Парламенту Оксана Сироїд.

“З огляду на те, як голова ЦВК бачить проведення виборів у цих містах, друге припущення є більш вірогідним”, – констатує вона.

Віце-спікер зазначає: “Для того, щоб маріупольці та красноармійці змогли проголосувати, виборчком має визнати вибори 25 жовтня такими, що не відбулися, і призначити повторні вибори. Після чого мав би розпочатися повноцінний виборчий процес протягом 60 днів”.

“Натомість ЦВК вимагає від Верховної Ради прийняти закон про призначення виборів, суть якого – визнати, що 15-те листопада є 25-м жовтня для Маріуполя і Красноармійська”, – зауважує Сироїд.

Вона припускає, що питання дати виборів у цих містах намагаються вирішити у такий недолугий спосіб не випадково.

“Чи не для того це робиться, щоб так само призначити вибори на окупованих територіях? Визнати, наприклад, що 21 лютого 2016 року є 25-м жовтня 2015?”, – пише парламентар.

Також депутат нагадала, що 12-ть з 15-ти членів ЦВК наразі обіймають свої посади всупереч закону, оскільки строк їх повноважень закінчився 1 червня 2014 року.

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини