Жоден із суддів, які виносили вироки активістам Майдану, досі не покараний, – Сотник

Судді, котрі виносили неправосудні рішення по відношенню до учасників протестів Майдану 2013-2014 років, досі уникають покарання. Саме це стало темою брифінгу в Українському Кризовому Медіа Центрі, ініційованому народним депутатом, членом фракції “Об’єднання Самопоміч”, Оленою Сотник.

“За ці два роки жоден суддя, котрий виносив неправосудні рішення не був покараний. Це означає, що зло процвітає і на сьогоднішній день воно, на жаль, перемагає. А ті органи, що мають стояти на сторожі правосуддя і впроваджувати його невідворотність, не виконують покладені на них функції і надії суспільства”, – заявила народний депутат.

Повідомляється, що у “справах Майдану” проходять 330 суддів, жоден з яких досі не був притягнутий до відповідальності.
У Парламент були передані подання Вищої ради юстиції щодо звільнення 12-ти суддів, проте Голова Верховної Ради досі не виніс це питання на розгляд до сесійної зали.

“Ніхто не розглядає цих суддів як виконавців і пособників злочинної влади. Проте вони увесь цей час продовжують здійснювати правосуддя і виносити рішення іменем України”, – наголосила парламентар.

Автомайдан, Асоціація правників та Тимчасова комісія з очищення судової влади закликають громадськість звернути увагу на цю проблему. У свою чергу, народний депутат Олена Сотник планує ініціювати розгляд цього питання Парламентом наступного пленарного тижня.

Олена Сотник
object(WP_Term)#12923 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12924 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини