Жоден фігурант резонансних справ Майдану та топ-корупції не перебуває за ґратами – Соболєв

Згідно з інформацією Громадського Люстраційного Комітету, жоден із фігурантів резонансних кримінальних проваджень не відбуває покарання у вигляді позбавлення волі.

Про це заявив голова антикорупційного комітету Парламенту, член фракції «Об’єднання «Самопомочі» Єгор Соболєв, на брифінгу щодо стану розслідувань злочинів Майдану та корупції високопосадовців.

Згідно з даними, презентованими Громадською Люстраційною Радою у онлайн-реєстрі “Іменем України”, по жодному із 107-ми кримінальних проваджень не було винесено обвинувального вироку.

Досудове розслідування досі триває тільки в 62 кримінальних провадженнях, і лише у 20 повідомлено про підозру. У 25 кримінальних провадженнях розслідування припинене у зв’язку з невстановленням місця перебування підозрюваного – у справах Захарченка, Пшонки, Клименка, Клюєва та інших високопосадовців часів Януковича, причетних до злочинів Майдану.

Із 20 справ, доведених до суду, жодна не потягла за собою відповідальність обвинуваченого.

“Якщо говорити коротко – результат нуль” – підкреслив Соболєв. “Результату розслідування справ про топ-корупцію до і після Євромайдану, і результат розслідування терору Євромайдану немає”.

Громадський Люстраційний Комітет продовжує моніторинг кримінальних проваджень за справами Майдану та топ-корупції.
Повний реєстр кримінальних справ “Іменем України”

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини