Збанкрутіла влада Кривого Рога здатна на все, — Юрій Милобог

Кандитат на мери Кривого Рога від «Самопомочі» Юрій Милобог заявляє, що його опонент, чинний міський голова Юрій Вілкул задіяв адмінресурс для штучного створення громадянського протистояння.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“На підприємства “Метінвесту” та в школи надійшли рознарядки забезпечити явку до міськвиконкому: 25 чоловік з цеху, 8 чоловік – зі школи. У той час, коли часи адмінресурсу мали б піти у минуле, в Кривому Розі він досі діє зухвало і безкарно”, — заявив Милобог.

У зв’язку з цим кандидат на мери Кривого Рага звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та начальника криворізької міліції Валерія Лютого з проханням забезпечити безпеку усіх криворіжців, незалежно від того, якою є їхня позиція у цій ситуації.

“Не виключено, що можуть бути вчинені провокації з метою компрометації громадського руху на захист результатів вибору. Збанкрутіла вдала, яка чіпляється за мерське крісло будь-якою ціною, здатна на все. Сподіваюсь, правоохоронці зможуть спрацювати чітко, злагоджено та на упередження. Саме так, як належить діяти відреформованій інституції у європейській країні”,— наголосив Милобог.

Як відомо, у Кривому Розі пройшов другий тур виборів мера, на яких міська ТВК в рекордно короткі терміни визнала “переможцем” представника “Опоблоку” Вілкула, перенісши розгляд скарг щодо фальсифікацій, які подав кандидат від «Самопомочі» Юрій Милобога, на 17 листопада.

«Самопоміч» вимагатиме у суді скасування результатів голосування на дільницях в Кривому Розі. За фактами виборчих фальсифікацій у Кривому Розі відкрили кримінальне провадження.

Криворіжці збираються на мітинг о 18:00, на коли і був анонсований раніше розгляд скарг.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини