Новини
Об’єднання «Самопоміч» виключило з членів партії Юрія Милобога

Заява Політичної ради партії Об’єднання «Самопоміч» щодо виключення з членів партії голови Криворізького осередку Юрія Милобога

Вибори в Кривому Розі увійдуть в історію України як символ боротьби людей за свої права та символ реваншу. Після цинічної фальсифікації результатів другого туру виборів міського голови Кривого Рогу на користь Юрія Вілкула у листопаді 2015 року «Самопоміч» активно стала на захист громади міста та спільно з принциповими криворіжцями домоглась призначення перевиборів. Подальші події, а саме заміна кандидата від Об’єднання «Самопоміч», викликала багато дискусій та запитань. Аби поставити крапку в цій дискусії ми надаємо громадськості всю відому нам інформацію.

Вже після рішення Верховної ради нам стало відомо, щодо наш кандидат на посаду міського голови Юрій Милобог веде переговори з представниками «Опозиційного блоку». Мова йде про аудіозапис, на якому зафіксована розмова Милобога з чоловіком, який представляв його інтереси в переговорах зі штабом Юрія Вілкула, щодо отримання грошової винагороди в обмін на припинення подальшої боротьби.

Після відвертої розмови з кандидатом та озвучення відомих нам фактів, він визнав правдивість цієї інформації, підтвердив автентичність записів та погодився, що в цій ситуації партія не має морального права висувати його на нові вибори. На з’їзді партії у Харкові він оголосив про відмову від подальшого балотування. «Самопоміч» висунула кандидатом Семена Семенченка, який на той момент був лідером боротьби криворіжців за свої права. Проти нас кинули всю силу жорстокої олігархічної машини – тотальний підкуп виборців, адмінресурс та залякування, корумпованість правоохоронних органів, інформаційна монополія опонентів. «Самопоміч» до кінця чесно була поруч з криворізькою громадою в цій боротьбі і ми вкотре дякуємо всім тим, хто прийшов на вибори та підтримав нашого кандидата, всім, хто боровся за вільне від мафії місто.

2 квітня ми отримали копію аудіозапису, яка вже раніше стала приводом для наших сумнівів щодо чесності Юрія Милобога, та вирішили ознайомити з нею громадськість.

В цій ситуації Політична Рада партії Об’єднання «Самопоміч» вирішила:

– виключити голову криворізького осередку Об’єднання «Самопоміч» Юрія Милобога з членів партії;
– призначити партійну комісію для комплексного вивчення ситуації в місцевому осередку та допомоги місцевим активістам.

В жорсткій політичній боротьбі не всі проходять випробування тиском та підкупом. Але ми обіцяли, що будемо чесними зі своїми прихильниками, не приховуватимемо негараздів і будемо постійно дбати за чистоту рядів.

Додаток – стенограма розмови Юрія Милобога з невідомим

Фрагмент 1 “Обговорення можливої пропозиції”
– Милобог: Знаеш? Що я хочу сказати. Давай ми сделаєм после среды или после Нового года, будешь общаться с рыгами. Вообще, що вони думають?
– Невідомий: Не, так с рыгами надо общаться… Шо они думают?
– М: Які їх?…
– Н: Не подожди секундочку. Они могут думать только после того, как мы хотя бы какие-то симптомы дадим того, что мы готовы на переговоры. Если мы им сказали – все и не хер о чем-то договариваться, то о чем они будут думать?
– М: Нє. Їм надо сказать. Єслі ви собрались з кем-то договариваться… Надо так сказать, єслі у вас буде вибор – договариваться з Укропом з Колєй ілі з Юрой, то..
– Н: Та никто с Колей ни о чем договариваться не будет!
– М: Нє, єслі ви собіраєтесь договаріваться з Колєсніковим ілі з Милобогом то (нерозбірливо)
– Н: С Колей договариваться никто ни о чем не буде. Да о чем с ним договариваться?
– М: Ну. Як їм тогда подать сігнал?
– Н: Та без проблем. Я поеду скажу, только надо понимать, что мы хотим. Давай скажем, шо пускай они предложат, свое видение. Только не то, что Ярик рассказывал, что надо чуть-ли не на сцену выйти и сказать, что я не прав

Фрагмент 2 “Обговорення суми”
– Н: Ну, короче, він сказав полміліона. Они сказали – это до хера. Тысяч 250. Я говорю 250 тысяч мало, по-любому полмиллиона. Ну он говорит – будем смотреть. Такие решения не я принимаю. Я поеду к Саше. И потом (нерозбірливо). Я не знаю. 250?
– М: Нє, ну я думаю, що отак триста, триста п’ятдесят. Да нет я там примерно так для себе нарисовал. И они так нарисовали.
– Н: Ну х… його знає. Посмотрим. Подождем пару дней. Времени у вас нету ни х..ра. Времени у вас до выходных, до понедельника. В понедельник уже будет поздно. Ярик там поедет. я думаю, что сегодня-завтра решат для себя, сколько это будет стоить.
– М: Він скаже, да?
– Н: Да, я им сказал, что это деньги только за то, что ты не балотируешься. Попробовал разговаривать – бесполезно. Ну смысл? О чем говорить? Я для себя – ездил и думал – а на хрена тебя Садовой тогда к себе вызывал?
– М: Ну, щоб я для себе подумав, опреділився.
– Н: Ні, так ти для себе і так.
– М: Ну він то не знає. Це для себе. Ну така ситуація єсть. Ну щоб я потім не починав розказувать (нерозбірливо). Бо така сама ситуація в Миколаєві сейчас.
– Н: А что в Николаеве?
– М: Ну что Санька может там без секретаря остаться.
– Н: Так эта ситуация обычная.
– М: Ситуация вся в тому, шо ему надо идти на сговор с Оппоблоком, ничего не может сделать. Депутаты 50 на 50. Выдвигают условия свои, начинают прессовать.
– Н: А прессовать депутатов никто не хочет.
– М: А вони начинають пресовать, що він нічого не може зробити, ні бюджет, ні ісполком. Ну коротше, п…ц.
– Н: Так мы забыл, что ситуация в Кривом Роге будет совершенно другая. Во-первых, потому что бюджет уже утвержден. Впереди полгода как минимум до зимы, ничего страшного там нет. Депутаты – большинство из депутатов большинства начнет сдаваться в плен пачками. Если поменяется мэр.
– М: Нелегко
– Н: Да, нелегко понятно. Но Николаев нас не гребет абсолютно.
– М: Нє ну так, ми сиділи, разговарівали
– Н: Просто я не понял, с чего ты взял, что если б ты им сразу сказал, что я не хочу по любым причинам баллотироваться…
– М: Я таке не скажу никогда в жизни. Що це таке – приїхати до чоловіка і сказати, що я по любим причинам не хочу балотіруватись.
– Н: Та при чем тут! Если б ты ему сказал – что у меня нету денег.
– М: Так я так і сказав. Що єслі ви мене не етот, то я не піду. А вони кажуть, даже єслі в тебе нема і підеш, ми нічого тобі не дамо. Не будемо тобі собак спускать. Типу нема дєнєг.
– Н: Просто смотри, что тебе хочу сказать. У регионалов ты деньги возьмешь и все! У тебя назад дороги нету!
– М: Нє, ну понятно
– Н: Ну и какая разница! Ты тоже самое мог ему сказать.
– М: Нє, подожди. Так я хочу остаться в политической жизни Самопомочи. А не так, що завтра мене спишуть.
– Н: А с чего ты взял, что тебя завтра списали?
– М: Коли от так прийти и заявити, то це. Надо мягко съехать а не от так прийти і тупо зарядити.
– Н: При чем тут тупо? Мы ж с тобой говорили, что ты пробьешь почву, прозондируешь.
– М: Так я прозондировал! И вони мені розказують, що ти должен йти, є гроші чи нема.

Фрагмент 3
– Н: Я к тому, что тебе по любому надо с ними работать, правильно?
– М: Не ну понятно.
– Н: А как тут работать, если быковать друг перед другом кто важнее и в каком городе.
– М: … (нерозбірливо) Ти кажеш, до воскресенья?
– Н: Да я думаю завтра-послезавтра. Я им сказал – вы определяйтесь, я довожу переговоры до того, когда вы определитесь уже по сумме, потом я вас свожу и вы сами между собой берете-передаете, шо там этот. Ну уговоров больше нет – ты не должен там… Он пытался что-то там о сотрудничестве. Какое на х…р сотрудничество? О чем?
– М: Сотрудничество?
– Н: Ага. Какое сотрудничество? Ты даже эту херню в голову не бери, чтоб тебя потом свои порвали?
– М: Да конечно. Да и на х…ра воно мені надо? Ти ж понімаєш, начну з ними сотруднічество, тут же поставлю на собі політіческій хрест.
– Н: Да. Короче все тогда.

Фрагмент 4
– Н: Это надо смотреть уже потом, когда они определятся.
– М: Так в вибори можуть бути тоді, коли і вибори мера, весною
– Н: Ну хорошо, это было бы вообще хорошо. Но сейчас об этом думать по-моему рано.
– М: Ти знаєш, честно тобі скажу – що вероятность выборов перевиборів у Верховну раду більше ніж виборів мера.
– Н: Та нет. Выборы мэра по-любому будут. Та регионалы … Юра, если они готовы уже тебе дать денег… Вопрос не в том сколько, но они готовы тебе дать денег. Если б они сомневались в том, что будут выборы, они бы вообще не вели с тобой никаких переговоров.
– М: (не розбірливо)
– Н: Ну что значит думаешь? Если я им сказал – не х…р мне звонить, мы воюем. А потом я нарисовываюсь – давайте будем разговаривать. И они ведут переговоры? Да нет, ты что? На хр…н имо было разговаривать? Зачем? Смысл оттягивать время? Они бы сказали, давайте подумаем, давайте подождем.
– М: Торгуются значит
– Н: Да нет, понятно что они поторгуются. Ну короче. В принципе все.
– М: В принципе все.

object(WP_Term)#11261 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4063) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4063) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#11262 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(71) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(71) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони