Заява «Об’єднання «Самопоміч» щодо звинувачень у зриві сесії міської ради Дніпропетровська

«Об’єднання «Самопоміч» заявляє, що звинувачення у бойкотуванні та зриві сесії міської ради міста Дніпропетровськ є безпідставними та не відповідають дійсності.

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» у міській раді налічує 5 членів, чотири з яких були присутні сьогодні на засіданні. Лише один депутат не зміг прибути через різке погіршення стану здоров’я.

В той же час, представники більш чисельних фракцій Оппозиційного блоку (25 депутатів) та Громадська сила (7 депутатів) майже у повному складі не з’явились на засідання. Були відстуні також і два депутати з фракції УКРОП. Після реєстрації виявилося, що кворуму для відкриття сесії немає.

Голова фракції «Самопоміч» у міській раді Артем Хмельников прокоментував ситуацію так: “Заява пана Філатова, про те, що «Самопоміч» якимось чином зірвала сесію, не відповідають дійсності. Зараз демократичні сили – УКРОП, «Самопоміч» та БПП – ведуть переговори про прийняття перспективного плану для міста на наступний рік. Очевидно, що ніяких домовленостей з Оппозиційним блоком немає”

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини