Заява фракції «Самопоміч» щодо делегування представників для вибору керівництва державного бюро розслідувань.

Депутати фракції «Самопоміч» категорично проти делегування виборників з числа народних депутатів.

Державне бюро розслідувань — правоохоронний орган України, що має бути створений до 20 листопада 2017 року. Концепція органу полягає в тому, що він буде розслідувати злочини, в яких фігурують правоохоронці, судді і найвищі службовці рівня міністрів. Зрозуміло, що якщо партії будуть мати вплив на призначення керівництва цього органу – то сподіватися на його ефективну роботу не варто.

“Парламент має бути послідовним і не допустити навіть можливості маніпулювання правоохоронними органами. Провал виборів нових місцевих прокурорів, які всі по факту виявилися старими, є прямим наслідком того, що ці обрання проводили залежні від Шокіна прокурори та політики” – заявила народний депутат Олена Сотник.

Як і раніше, Самопоміч наполягає на тому, щоб парламент делегував для таких виборів авторитетних представників громадянського суспільства.
Формування нових правоохоронних органів має бути абсолютно незалежними в першу чергу від політиків – наполягають депутати Самопомочі. “Ми виступали і виступаємо проти делегування виборників з числа нардепів”.

object(WP_Term)#13014 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини