Заява фракції «Об’єднання «Самопоміч» щодо голосування антидискримінаційної поправки

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» вважає за потрібне звернутися до своїх виборців та пояснити свою позицію щодо голосування антидискримінаційної поправки.

Цінності, які сповідує «Об’єднання «Самопоміч», є цінностями європейського вибору. Жодним чином ми їх не порушили.

Так звана “антидискримінаційна поправка” була внесена всупереч Регламенту та всупереч здоровому глузду, адже це зміни до старого радянського Кодексу, який найближчим часом втратить свою чинність.

Парламент вже проголосував в першому читанні нову редакцію Трудового кодексу, і ми робимо зараз все, аби до другого читання цей документ був досконалим, і головне консолідував суспільство, а не роз’єднував.

Хочемо звернути увагу всіх, в першу чергу наших прихильників, що внесена поправка не могла знайти одностайну підтримку всієї фракціі, адже вона була тією самою “димовою шашкою”, яка мала відволікти увагу від більш важливих питань.

І це були очевидні, як нам здавалося, речі, які ми не пояснили відразу своїм виборцям. А ті, хто “заварив цю кашу”, скористалися роздмухуванням конфлікту.

Ми заявляємо, що жодної підтримки дискримінації – вікової, національної, статевої, сексуальної – з нашого боку не має, і бути не може.

Навіщо в такий спосіб був спровокований конфліт, коли достеменно відомо, що зустріч з європейськими партнерами була перенесена на кінець місяця, ще до голосування цих питань в залі. І не було жодної потреби у порушенні Регламенту та нагнітанні істерії.

Навіщо була спровокована ситуація, коли суспільство введено в оману, а наших співгромадян втягли в травлю неугодних під різними гаслами.

Навіщо вкидаються в медійний простір повідомлення про те, що ніби через Самопоміч тепер в нас не буде безвізового режиму. Це абсурд! Адже існує великий перелік проблем, через які питання безвізового режиму не вирішується позитивно та швидко. Перша – це відсутність справжньої боротьби з корупцією. Звернули увагу, що вже декілька днів ніхто не обурюється питанням антикорупційної боротьби?

З нашого боку ми не відступилися від наших принципів, від проєвропейського вибору. Але маємо усвідомлювати, що є жорстка боротьба проти нас, тих, хто послідовно виступає з критикою неякісної роботи Парламенту, Уряду та Президента.

object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини