Завдання щодо візової лібералізації має виконати і Парламент, і Уряд, і Президент, – Сотник

Насправді в парламенті знаходяться 17 законопроектів, які стосуються виконання технічних умов виконання безвізового режиму.

Про це повідомила депутат фракції «Самопоміч» Олена Сотник, коментуючи ситуацію щодо звинувачення Верховної ради у провалі безвізового режиму.

Вона наголосила, що окрім цих законопроектів, технічні умови щодо візової лібералізації складають цілий ряд вимог до Президента, до Генеральної прокуратури, до Уряду, які вони мають виконати до кінця листопада.

“В цих умовах, є наприклад вимога щодо зміни складу комісії з обрання антикорупційного прокурора, а також, відставка нинішнього Генпрокурора, і заміна його на людину, якій буде довіряти суспільство”, – зауважила вона.

Вона також повідомила, що в плані Уряду не згадано жодного законопроекту, який потрапив три тижні тому до Парламенту, відносно візової лібералізації.

“Це означає, що Уряд непрофесійно, в останній момент готував ці документи, надав їх депутатам у вкрай низькій якості. Я закликаю Уряд до професійної роботи, до консенсусу, і ставити перш за все головною метою досягнення візовоі лібералізації, а не свої амбіції”, – зауважила Сотник.

Олена Сотник
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини