Завдання «Самопомочі» – реально підняти якість життя людей незалежно від того, де вони живуть, – Вусенко

8 жовтня на Замковій площі м. Луцька відбулася презентація програми та команди політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Юлія Вусенко, перший номер у списку кандидатів до Луцької міської ради, розповіла про головні засади, з якими кандидати йдуть на вибори. Це – кадрове перезавантаження, відкрита влада та стратегія розвитку.

Завдання «Об’єднання «Самопоміч» – реально підняти якість життя людей незалежно від того, де вони живуть: у місті, селі чи в райцентрі. Це можна зробити, лише змінивши систему управління міським та обласним господарством. Задача партії – запустити процес системних змін.

Також кандидати, кожен фахівець у своїй сфері, говорили про можливості розвитку економіки, бізнесу та приходу нових інвестицій, проблеми сільського господарства та шляхи їх вирішення, як команда «Самопомочі» бачить розвиток культури та освіти, медицини.

Юлія Вусенко зазначила, що гасло «Самопомочі» «Будь собою!» дуже просте, але складне для виконання.

«Наша команда – це вільні люди, а не політики, вони цінують себе та свою свободу і просто роблять фахово важливу роботу – кожен у своїй сфері. І в цьому наша беззаперечна перевага. Дуже важливо, аби люди на виборах 25 жовтня голосували саме за команду професіоналів та зробили свідомий вибір».

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини