Зараз на кордоні з Кримом атмосфера схожа на Майдан, – Семенченко

Ініційовану громадськістю товарну блокаду Криму потрібно підтримати і врегулювати на законодавчому рівні.

Про це повідомив депутат фракції “Самопоміч” Семен Семенченко, перебуваючи на кордоні окупованого півострова з материковою Україною.

Він зазначив, що зараз на кордоні разом з нардепами перебуває взвод ветеранів батальйону “Донбас”, намети якого розгорнули на кордоні.

“У наметах можна отримати інформаційні матерали, зараз організовуємо тепле харчування для учасників акції”, – зазначив він.

Щодо мети перебування депутатів на місці блокади, Семенченко зазначив, що вони приїхали з метою вивчити ситуацію і допомогти правильно організувати соціально-економічне сполучення між материковою Україною і окупованим Росією Кримом.

«Проблема в тому, що щоденно близько 500 фур, які зaїжджають в Крим – везуть транзитний груз, який з півовстрова йде в Росію», – каже Семенченко.

Крім того, він зазначає, що постачання товарів в окупований Крим допомагає Аксьонову підтримувати ілюзію соціально-економічного благополуччя на півострові.

«Місцеві активісти кажуть нам прямо – ми готові терпіти, їсти редиску з землі, аби інші зазомбовані наші співмешканці зрозуміли реальний стан речей», – зауважує парламентар.

Нардеп також зазначає, що на кордоні з півовсторовом зараз атмосфера схожа на Майдан, відчувається піднесееня громадської активності.

«Наше завдання цей народний підйом ввести у законотворче русло. Вже понад 8 місяців написаний нами разом з Єгором Соболєвим і Ярославом Маркевичем законопроект – обговорюється в експертному середовищі, ми вже отримали рекомендації від спільноти Донбас-СОС, і його час розглялади в залі Парламенту», – повідомив нардеп.

Цим документом, за словами Семенченка, пропонується врегулювати соціально-економічні взаємини з окупованими територіям в інтересах держави Україна, а не в інтересах агресора і окремих олігархів, але в той же час не допустити розвитку гуманітарної катастрофи на підконтрольних РФ територіях.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини