Зараз час надвідповідальних рішень, коли не слова, а дії мають значення, – Соболєв

В обидвох варіантах рішення – перейти в опозицію, чи залишитись в коаліції, є як багато плюсів, так і дуже багато мінусів.

Про це заявив заступник голови фракції «Об’єднання «Самопоміч», голова комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв, коментуючи внутрішньо-партійну дискусію щодо можливості виходу із коаліції.

“Основна проблема цього Парламенту, правлячої коаліції і Уряду – що під тими самими гаслами про європейську Україну, про протидію корупції, про інтеграцію з ЄС та скасуванням віз – робляться абсолютно протилежні речі”, – констатував він.

Депутат заначив, що в коаліції є люди, завдяки яким досі на посадах залишається Охендовський – символ фальсифікацій, який знову провалив завдання провести чесні вибори, Баулін – голова Конституційного суду, який особисто давав диктаторські повноваження Януковичу, а тепер вирішує за всю Україну, який закон є конституційним, а який ні.

“Завдяки тим самим людям, які теж називаються Європейська Україна, які теж говорять про необхідність європейської інтеграції, досі на посаді Віктор Шокін, який справді перетворився на трагікомічну фігуру”, – зауважив він.

Соболєв повідомив, що попозиція «Самопомочі», яка наступного тижня вирішить, чи залишається в коаліції, є наступною: що зараз час надвідповідальних рішень, коли не слова, а дії мають значення.

“Можна скільки завгодно вносити поправку про захист від дискримінації сексуальних та інших меншин, але якщо при цьому відбувається шахрайство, свавілля, прикриття злочинців – це ніколи не приведе нас у Європу”, – наголосив нардеп.

Він додав, що «Самопоміч» закликає всі сили – не важливо, чи вони зараз формально в опозиції, чи в коаліції, об’єднатися навколо важливих рішень, перше з них – призначення незалежного генпрокурора, друге – початок заміни судів, починаючи з вищих судів, третє – зниження податків і запуск економіки.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини