Залишаючись в опозиції, ми готові голосувати за якісного прем’єра, якщо будуть виконані наші умови, – Березюк

Фракція “Об’єднання Самопоміч” готова конструктивно працювати у Парламенті та підтримати нову кандидатуру на посаду прем’єр-міністра, при цьому залишаючись у опозиції до чинної влади – однак, за виконання декількох умов. Про це заявив народний депутат, голова фракції “Об’єднання Самопоміч” Олег Березюк.

“У Парламенті є 60-80 людей, які мають вільну волю, і розуміють, що таке елемент ваг і противаг в якісному публічному управлінні, ті, хто будуть якісно тиснути використовуючи медіа, будуть пояснювати людям що робиться. Тоді ця система буде вимушена змінитись. Принаймні змінити уряд і взяти на себе пряму відповідальність, не прикриваючись ніким. Це буде вперше в новітній історії України, тобто за останні 10-15 років”, – пояснив позицію голова фракції.

“Ми чітко заявили – ми будемо в опозиції, яка можливо також вперше за новітню історію не сформована олігархічною системою. Але залишаючись в опозиції, ми готові проголосувати за якісного прем’єра, якщо будуть виконані наші умови. А це: новий закон про вибори до парламенту на пропорційній основі з відкритими списками, що є запобіжником дочисних виборів; зміна ЦВК, яка була створена для фальсифікацій і зміна генерального прокурора”, – наголосив нардеп.

“Щодо коаліції у нас є чітке бачення, яке ми інформуємо і комунікуємо з людьми, коаліція в Парламенті є. Це коаліція комерційно-оліграхічного блоку”, – підкреслив він.

“Щодо уряду, наша чітка позиція – прем’єр-міністр та уряд мають піти у відставку, як покарання за неякісну роботу – зокрема по бюджету країни”, – заявив голова фракції.

Олег Березюк
object(WP_Term)#12927 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12928 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини