Законотворчу роботу Парламенту знецінюють невиконанням законів, – Березюк

Нехтуванням норми про гендерну квоту у виборчих списках ЦВК і суд знецінює Парламент, і робить беззмістовною законотворчу роботу.

Про це заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч»  Олег Березюк під час погоджувальної ради Верховної ради.

“Два місяці тому ми прийняли закон про місцеві вибори із нормою про представництво в списках не менше ніж 30% однієї статі. Головна партія країни наполягала на такій нормі, а сьогодні ця ж партія данну норму порушує. І ЦВК на свій розсуд вирішує, що написане в ухваленому Парламентом законі – не важливо”, – зазначив він.

Депутат повідомив, що суд першої інстанції скасував незаконне рішення ЦВК.

“Але Апеляційний суд сказав – Україні не треба приймати якісних законів, і відмінив рішення суду першої інстанції. Це є ілюстрацією ставлення до Парламенту і закону. Так, ця норма не впливає глобально на життя людей, але впливає на довіру до діяльності Парламенту. Адже виникає питання навіщо ухвалювати якісні закони, якщо через два місяці ЦВК і суд може скасувати їх дію”, – наголосив нардеп.

Депутат також зазначив, що аналогічна ситуація з реалізацією закону про трансфертне ціноутворення.

“Він просто не виконується. Тому що спочатку ДФС не мала комп’ютерів, а потів ДФС не мала людей, аби не давати вимивати готівку з України вульгарним капіталістам. Це все – зневага до парламентаризму, і знецінення законодавчої роботи”, – констатував він.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини