Закон про електронне декларування – це шахрайство, – Соболєв

Закон про електронну систему подання і оприлюднення декларацій осіб (№3755), що був прийнятий Парламентом сьогодні у першому читанні, є кроком назад у боротьбі з корупцією. Про це заявив народний депутат, член фракції “Об’єднання Самопоміч”, голова антикорупційного комітету, Єгор Соболєв.

“Щойно Парламент зробив крок назад в антикорупційному законодавстві. Ті, хто збреше в деклараціях, ще мінімум два роки не будуть відповідати перед законом. І отримали ще безліч можливостей приховувати майно”. – пояснив нардеп.

Також парламентар наголосив на порушеннях Регламенту при голосуванні, зокрема на внесення багаточисельних поправок до закону “з голосу”: “Тексту цього шахрайства ніхто не бачив. Все прямо з трибуни зачитав депутат від Блоку Порошенка Вадим Денисенко. А ці парламентарії це шахрайство зробили законом”.

“Готуємо протест про порушення Регламенту. Треба мобілізація громадськості та європейських партнерів задля вето Президента”, – повідомив Єгор Соболєв.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини