Закон про держслужбу дасть змогу покращити якість управління державою, – Березюк

Ухвалення закону №2490 про державну службу розпочне дезінтеграцію корупціонерів з державного управління. Про це заявив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

На переконання нардепа, нинішні працівники державних органів несуть відповідальність за негативний стан економіки та розруху в країні.

«Закон про держслужбу передбачає нові правила набору та переатестації державних службовців. Це новий підхід, який може змінити якість управління державою», – зазначив парламентар.

За словами Олега Березюка, законопроект підготували ще під час минулого скликання парламенту, але для його ухвалення не було політичної волі.

«Те, що й сьогодні цей законопроект не набирає достатньої кількості голосів, свідчить про опір держслужби до реформування. Схожу ситуацію ми спостерігали під час розгляду законопроекту про реформування органів прокуратури», – констатував нардеп.

На його переконання, відтермінування реформи ГПУ і зволікання з ухваленням закону про держслужбу свідчить про неготовність державних інституцій до запровадження змін.

Голова фракції Об’єднання «Самопоміч» наголосив, що депутати зобов’язані шукати шляхи для ухвалення цих законів, аби забезпечити оновлення держуправління.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини