Захист дітей та жінок – це збереження майбутнього України – Ірина Сисоєнко

Сьогодні з нагоди Всесвітнього дня захисту дітей, народні депутати від фракції “Об’єднання “Самопоміч” Ірина Сисоєнко та Анна Романова нагадали про ряд законопроектів, які направлені на підтримку дітей та матерів, та які досі не розглянуті Верховною Радою.

Запобігати, а не лікувати – таким повинен бути основний принцип державних програм, наголошують депутати від “Самопомочі”. Для цього необхідно розвивати інститут педіатрії, що в Україні, на відміну від інших країн Європи, не робиться. Саме лікар-педіатр здатен помітити перші прояви захворювання або призначити необхідну профілактику. Сьогодні 80% учнів закінчують школи з порушеннями здоров’я, відомі випадки смерті учнів на уроках фізкультури. Все це свідчить про те, що державні програми по захисту здоров’я не є ефективними.

Наразі народними депутатами від “Об’єднання “Самопоміч” запропоновано декілька законопроектів для поліпшення ситуації з дитячим здоров’ям. Законопроектом під номером 4458 пропонується реформувати систему реабілітації інвалідів, а також розробити ряд програм для психічної та фізичної реабілітації дітей з зони проведення антитерористичної операції. Говорячи про здоров’я дітей, не можна забувати про умови для піклування за ними. Тому народні депутати від “Об’єднання “Самопоміч” пропонують зменшити тривалість робочого дня для матерів дітей віком до 3 років. Крім того, в разі прийняття цього законопроекту, жінка матиме право звернутися до роботодавця з вимогою забезпечити умови для грудного годування дитини.

Також Ірина Сисоєнко нагадала, що здоров’я дитини залежить ще й від умов її народження. Тому вкрай необхідно якомога швидше знайти кошти для відкриття перинатальних центрів у шести областях країни.

Захищати дітей треба не тільки 1 червня, а впродовж всього року, – наголосила Анна Романова. – Тому “Об’єднання “Самопоміч” спрямовує свою роботу на підтримку матерів та здоров’я молодшого покоління”.

Ірина СисоєнкоАнна Романова
object(WP_Term)#13156 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13157 (16) { ["term_id"]=> int(128) ["name"]=> string(30) "Охорона здоров'я" ["slug"]=> string(6) "health" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(128) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(29) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(128) ["category_count"]=> int(29) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(30) "Охорона здоров'я" ["category_nicename"]=> string(6) "health" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13158 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Охорона здоров'я