Загострення кризи призведе до зневіри людей, і руйнації країни, – Соболєв

Якщо голоси для ухвалення рішень знову збиратимуться за рахунок регіоналів – ми будемо вимушені сказати, що є коаліція Порошенка-Януковича та Яценюка-Льовочкіна, а не коаліція Європейська Україна.

Про це заявив заступник голови фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв.

В той же час, на думку нардепа, продовження нескінченних взаємних звинувачень зараз призведе лише до подальшої зневіри людей, тому коаліцію треба спробувати відновити.

“Ми маємо використати всі можливості для поступу вперед. Якщо ми звільнимо генпрокурора, і поставимо справді нового, а не такого самого, – це буде величезний поступ, якщо призначимо справжнього міністра МВС, який із новою поліцією буде впроваджувати справжнє слідство – це буде поступ уперед, якщо вдасться набрати наново суддів – це взагалі буде для країни перемогою. І для цього ми маємо спробувати відновити коаліцію Європейська Україна”, – констатує він.

Якщо це не вдасться, зазначає Соболєв, тоді це означатиме, що країні дійсно потрібен інший парламент. В той же час він наголошує, що нові парламентські вибори – не є панацеєю.

“Люди знову оберуть тих самих, хай навіть в інших пропорціях. І тоді що? Ми знову будемо змушені сідати і пробувати об’єднатися для того, щоб ухвалювати рішення. Тому, краще зараз використати всі можливості, і нарешті показати результат”, – зазначив депутат.

object(WP_Term)#13014 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини