За зрив виборів у Маріуполі та Красноармійську відповідальна ЦВК, – Лаврик

Проігнорувавши звернення від Ради коаліції про проблеми із бюлетенями у Маріуполі та інших містах, ЦВК спровокувало ситуацію, яка у кінцевому рахунку призвела до зриву виборчого процесу.

Про це під час брифінгу повідомив заступник голови фракції “Об’єднання “Самопоміч” у ВР Олег Лаврик.

“Ще у четвер, за ініціативи фракції “Самопоміч” Рада коаліції закликала ЦВК звернути увагу на проблеми із друком бюлетнів в Тернопільській області, Маріуполі та інших містах. Проте ЦВК на вимогу коаліції не відреагувала”, – констатував він.

Як результат ігнорації Центрвиборчкомом цих проблем, сьогодні бачимо результати – в Маріуполі і Красноармійську вибори не розпочалися, з причини неправильно надрукованих бюлетнів.

“Ті бюлетні, які були надруковані, перевищували необхідну кількість на виборчих дільницях, містять помилки, через це виборчий процес у Маріуполі і Красноармійську так і не розпочався, і до цього часу немає інформації на коли будуть перенесені вибори в цих містах”, – зазначив Лаврик.

Щодо інших порушень, депутат наголосив, що вони є наслідком безкарності.

“Досвід скандально 205 округу показав, що можна нехтувати виборчий закон, і не нести за це жодної юридичної відповідальності. Під час вже цієї кампанії фіксувалися порушення агітаційного процесу – але до відповідальності теж ніхто не був притягнений, у відповідності до закону. Доки є відчуття безкарності – порушення будуть”, – зазначив він.

На його переконання єдиний механізм протидії цьому явищу – копмлексна реформа правоохоронних та судових органів.

Олег Лаврик
object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини