«За «відкритим бюджетом» КМДА сховані непрозорі процеси», – Гапчук

Депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Максим Гапчук спростовує заяву Ніконова про те, що проект «відкритий бюджет» був ефективним.

Максим Гапчук: «Те, що наразі є реалізованим на порталі new.kievcity.gov.ua в блоці «відкритий бюджет» – це лише візуалізація руху коштів із деталізацією головних розпорядників та статей бюджету. Це є першим етапом всього проекту. Бачити, за що саме та кому були перераховані бюджетні кошти, наразі неможливо».

Для того, щоб пояснити проблему наглядно, Гапчук наводить приклад максимальної деталізації витрат по департаменту охорони здоров’я: «звідси видно, що витрат по факту на 3,4 млрд. грн більше, ніж в плані. Все, що можна побачити, тобто куди витрачені ці кошти, видно на прінтскріні. Тобто ми бачимо, що переліміт був по «лікарнях», по «кап. будівництву» та по «придбанню землі», а що це конкретно – немає».

Гапчук має намір надалі розслідувати це питання та планує робити депутатські запити щодо цієї проблеми.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини