За ініціативи Самопомочі представники медичної галузі взялися за вирішення проблем галузі, які ігнорує влада

«У будь-якій країні Європи медицина є пріоритетним соціальним напрямком, і лише в Україні її проблеми вирішуються в останню чергу. Інертність та байдужість нашого уряду до проведення реформ просто дивує. Більше року країна чекала системних змін, але ані чиновники, ані уряд не спромоглися на якісь дієві та значущі кроки. Питання медичних реформ так і не змогло вийти у практичну площину», – зазначила народний депутат від “Самопомочі” Ірина Сисоєнко на ініційованому нею Медичному форумі Київщини.

Попри те, що влада ігнорує питання медицини настільки відверто, що до новоутвореного складу уряду навіть не було запропоновано кандидатуру Міністра охорони здоров’я, – самі лікарі, громадські діячі, науковці та експерти взялися за вирішення проблем галузі. Медичний форум Київщини має стати початком впровадження необхідних змін, а подальша спільна робота та об’єднання зусиль дати результати вже найближчим часом – “є надія, що Київська область стане прикладом для інших регіонів за реалізацією обласних програм медичного спрямування», – зазначила Ірина Сисоєнко.

В роботі Форуму взяла участь радник Міністра охорони здоров’я Литви пані Яніна Кумпіене. Обговорили питання реформування української медицини та первинної медичної допомоги. Окремо було приділено увагу проблемам створення служби екстреної медичної допомоги та організації травмоцентрів на Київщині при дорогах міжнародного значення, питанням профілактики та лікування серцево-судинних захворювань в області, проблемам репродуктивної медицини та охорони дитячого здоров’я.

Ірина Сисоєнко переконана, що вироблені під час Форуму дієві механізми стануть основою для впровадження довгоочікуваних змін в медицині регіону та України, а Київщина стане флагманом у впровадженні реформ в системі охорони здоров’я.

Ірина Сисоєнко
object(WP_Term)#12936 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12937 (16) { ["term_id"]=> int(128) ["name"]=> string(30) "Охорона здоров'я" ["slug"]=> string(6) "health" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(128) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(29) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(128) ["category_count"]=> int(29) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(30) "Охорона здоров'я" ["category_nicename"]=> string(6) "health" ["category_parent"]=> int(1) }
Охорона здоров'я