За добу з списками потенційних кандидатів від «Самопомочі» ознайомилися 15 тис людей з усієї України, – Сидорович

Прості люди, навідміну від більшості політиків, готові до системи відкритих списків.

Про це заявив депутат фракції «Самопоміч», член комітету з питань правової політики Руслан Сидорович.

«Менш ніж за добу з списками потенційних кандидатів на місцеві вибори від «Самопомочі» ознайомилися понад 15 тис людей. Це свідчить, що до запровадження відкритих списків, в першу чергу, не готова більшість політиків, а не громадян», – констатує він.

Він нагадав, що законопроект «Про місцеві вибори», котрий передбачав систему відкритих списків, і на якому наполягала фракція «Самопомочі», не отримав достатньої підтримки залу при сигнальному голосуванні.

«Тоді наші колеги по Парламенту казали, що люди не готові до відкритих списків. Але, насправді, до відкритості не готова більшість політичних сил, які і заблокували це питання», – зауважив нардеп.

Сиродович також висловив сподівання, що при продовжені виборочої реформи, відкриття списків кандидатів стане непросто традицією «Самопомочі», а законодавчою необхідністю для всіх учасників виборчого процесу.

Нагадаємо, з списком потенційних кандидатів у органи місцевого самоврядування від «Обєднання «Самопоміч» ви можете ознайомитися за посиланням: samopomich.ua/vybory2015.

Якщо Ви маєте зауваження до кандидатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: [email protected] або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером: (044) 206 56 65

Руслан Сидорович
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини