З’їзд партії «Об’єднання «Самопоміч» вимагає розслідувати діяльність Уряду

На позачерговому з’їзді партії “Об’єднання Самопоміч”, який відбувся 13 лютого у Харкові, була прийнята резолюція щодо оцінки ситуації в країні та діяльності уряду.

“Сьогодні після більш ніж річної роботи уряду на чолі з Арсенієм Яценюком ми змушені констатувати: відсутність якісного публічного управління; провал або ж повна відсутність ключових реформ, життєво необхідних для країни; збереження або відновлення багатомільярдних корупційних схем, які уряд не лише не зупинив, а подекуди і сприяв появі нових; збідніння населення”, – йдеться у документі.

“Враховуючи це Політична партія Об’єднання «Самопоміч» вважає, що відставка уряду Арсенія Яценюка є єдино можливою і цивілізованою оцінкою діяльності цього складу Кабінету Міністрів. Це єдиний спосіб запобігти формальному розвалу парламентської коаліції, призначенню нових парламентських виборів, які можуть стати серйозним вибробуванням для країни”, – повідомляється у резолюції.

Партія прийняла рішення доручити парламентській фракції ініціювати створення комісії ВР щодо вивчення діяльності Кабінету міністрів під керівництвом Арсенія Яценюка. Також партія вимагає від Президента негайного звільнення Генерального прокурораУкраїни Віктора Шокіна, “який перетворює власне відомство в зброю для політичних репресій” та негайного та повного оновлення всього складу ЦВК.

Повний текст ухваленої резолюції

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини