Юхновський підтримав Садового

Академік Ігор Юхновський підтримав Андрія Садового в його кампанії на посаду міського голови Львова:

“Садовий знайшов ті пріоритети, які варто розвивати у Львові. Це насамперед ІТ-технології і освіта. Дуже радий тому, що він приклав величезні зусилля до того, щоб всі школи міста були приведені в належний порядок. Ті сучасні методи шкільництва, які курує сучасний мер, принесуть безумовно дуже добрі плоди, і ми будемо мати дуже грамотних випускників середніх шкіл і університетів.

Якщо я бачу, що головою міста стає людина, яка починає поважати науку і поважати освіту, намагається ту освіту розвинути, то розумію, що місто матиме майбутнє. Тому я всім кажу, щоб не задурювали собі голову і голосували за Садового”.

Академік Юхновський також прокоментував звинувачення, які останнім часом були висунуті проти Садового у співпраці з ФСБ: “Я вважаю це паплюження абсолютно незаконним, бездарним, безвідповідальним, непорядним. Я думаю, що голова міста знає добре що йому робити. Українці схаменіться! Перестаньте один одного паплюжити. І я подзвонив Андрію Івановичу і сказав, що буду його підтримувати. А ця вся критика, яка йде на його адресу, я думаю йому навіть допоможе.”

Фото: Zik.ua

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини