Явка виборців у Чернігові станом на 16:00 склала 26%, фіксуються не значні але системні порушення, – Кишкар

На скандальному 205 окрузі у Чернігові явка вибрців на дільниці станом на 16:00 склала 26%, фіксуються незначні, але системні порушення. Про це повідомив депутат фракції “Самопоміч” Павло Кишкар.

“Показник явки не високий, і це у підсумку може вилитися у додаткові можливості для фальсифікацій. Порушення, які були найчастіше зафіксовані спостерігачами – фотографування бюлетеней, спроби їх винесення, роздача запрошень на концерт у наметах біля дільниць, поява “псевдожурналістів” із фальшивими посвідченнями”, – констатує нардеп.

Він зазначив, що виявленні порушення фіксуються і присікаються, проте головним питанням лишається забезпечення порядку у місті та на дільницях після 19:00.

“В місті на 19:00 заплановано 2 велики концерти, які анонсувалися певними кандидатами, вже змонтовані великі сцени. Зрозуміло, що сили правоохоронців будуть направлені на підтримку безпеки на цих заходах, а на дільницях в цей час можуть початися цілеспрямовані провокації”, – зазначає він.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини