Якщо парламент не консолідується цього тижня, виборча реформа може провалитись, – Сидорович

Фракційний егоїзм може призвести до того, що жоден із законопроектів про місцеві вибори не набере 226 голосів, і реформу просто буде провалено. Про це повідомив депутат фракції Об’єднання «Самопоміч», член Комітету з питань правової політики Руслан Сидорович.

За словами Сидоровича, у «Самопомочі» обурені, що предметне обговорення законопроектів про місцеві вибори розпочинається лише зараз, коли для їх ухвалення залишається близько тижня.

«Кілька місяців створена головою ВР робоча група разом з експертами напрацьовувала законопроект, який би містив усі принципові позиції, прописані у коаліційній угоді, і відповідав вимогам суспільства. Але замість того, щоб долучитися до роботи в цій групі, різні депутати подали свої альтернативні законопроекти», – констатує нардеп.

Сидорович зауважив, що для того, аби вийти на спільну законотворчу платформу, кожен депутат має подолати свій фракційний егоїзм і консолідуватися навколо ідей закладених у тексті, а не на прізвищах авторів.

Нагадаємо, «Самопоміч» наполягає на розгляді законопроекту про місцеві вибори (№ 2831-2). Його розробили експерти міжнародних організацій і подали до парламенту 18 депутатів коаліції.
Законопроект передбачає введення відкритих списків, обрання мерів великих міст у два тури і майже вдвічі скорочує чисельність депутатів місцевих рад.

Руслан Сидорович
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини