Якість місцевого самоврядування залежить від людей, які його здійснюють, – Сироїд

Київ – єдине містом в Україні, в якому замість місцевого самоврядування діє владна шизофренія. Про це заявила віце-спікер Парламенту Оксана Сироїд.

«У Києві склалась ситуація, коли обраний громадою мер одночасно є головою міської державної адміністрації, тобто призначений державою, Президентом. Такого немає ніде у світі, і такого немає бути», – зазначила вона.

Сироїд повідомила, що саме для виправлення цієї ситуації депутатами від «Самопомочі» було розроблено і зареєстровано законопроект щодо системи місцевого самоврядування у місті Києві – “Про столицю України – місто-герой Київ“.

Крім того, віце-спікер зауважила, що якість самоврядування також залежить від людей, які його здійснюють. Тому, важливо щоб восени, громади міст делегували від себе у владу гідних людей.

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини