Як минає день голосування – данні штабу «Самопомочі» на 15:00

Виборчий штаб «Об’єднання «Самопоміч» проводитиме сьогодні цілодобове спостереження за порушеннями виборчого законодавства по всій Україні, а також здійснюватиме паралельний підрахунок.

Про це під час брифінгу повідомив керівник штабу, заступник голови фракції «Самопоміч» у Парламенті Олег Лаврик.

Він зазначив, що в цілому по Україні виборчий процес проходить спокійно, явка по країні складає від 10 до 25%, проте у деяких містах фіксується ряд грубих порушень.

“Серед системних порушень, які мають місце по всій країні – це проведення агітації окремими кандидатами, зокрема такі випадки зафіксовані у Тернопільській, Житомирській, Запорізькій, Хмельницькій областях, а також у м.Харкові”, – констатував він.

Також серед системних порушень, які можуть вплинути на хід голосування, Олег Лаврик зазначив проблему із невідповідністю кількості виданих бюлетеней, кількості виборців на деяких дільницях.

“В деяких містах така невідповідність становить до 200 бюлетенів на дільницю. Наші спостерігачі фіксують такі випадки, складають протоколи та інформують правоохоронні органи”, – зазначив керівник штабу.

Крім того він зазначив, що активістами фіксуються випадки курсування між ДВК автобусів із молодими людьми спортивної зовнішності.

“Близько 500 підозрілих осіб було помічено на Франківщині, також зафіксовані випадки у Запоріжжі та Дніпропетровську. Структурні підрозділі МСВ поінформовані про це, за ситуацією стежать наші спостерігачі”, – наголосив нардеп.

Олег Лаврик
object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини