Вибори за відкритими списками – крок до подолання політичної корупції

«Олігархи є джерелом політичної корупції, з яким повинне боротися все українське суспільство, тому що без активної участі кожної людини побороти політичну корупцію ми не зможемо. І ми маємо дати людям інструмент для цього.

Відтворення олігархів в політиці відбувається через механізм виборів. Ми повинні схвалити закон про вибори за пропорційною системою з відкритими списками, який дозволить звільнитися від «приватних» партій і дозволить розвиватися прозорій партійній системі. Системі, яка сформує уряд та інші органи влади, що будуть протидіяти та запобігати корупції.

Немає політичної сили, яка б не обіцяла своїм прихильникам вибори за відкритими списками. Настав час виконати цю обіцянку для правдивої боротьби з корупцією» – з такими словами відкрила парламентські слухання щодо реалізації засад антикорупційної політики віце-спікер Оксана Сироїд.

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13152 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13153 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Боротьба з корупцією