Вибори у Кривому Розі – репетиція дочасних парламентських виборів, – Олег Березюк

«Самопоміч» дякує всім, хто нас підтримав у Кривому Розі. І тим, хто не підтримав, але прийшов і проголосував – також.

Шлях до демократії є довгим і тяжким. Те, що сталося у Кривому Розі взимку, коли люди вийшли захищати своє виборче право – це ознака розвитку. Те, що сталося у Кривому Розі вчора – це ознака олігархічної реальності. Реальність така, що олігархічно-деспотична машина ще довго буде використовувати простих людей та увесь наявний арсенал ресурсів для того, щоб утриматися при владі та продовжити грабувати країну.
Ці вибори виграли підкуп, брехня та страх. Нічого спільного з демократичними виборами вони не мають – це вибори «по-русски». Це репетиція того, як відбуватимуться всі наступні вибори в Україні. Як відбудеться реванш олігархічно-регіональної системи.

«І це стане новою реальністю, якщо ми не змінимо виборче законодавство на закон про вибори за пропорційною системою з відкритими списками, не поміняємо ЦВК та Генпрокурора», – каже Олег Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони