Вибори на окупованих територіях не приборкають агресора, але легалізують терористів, – Березюк

Заяви щодо проведення виборів на окупованому Донбасі – не що інше, як загроза суверенітету і територіальній цілісності України. Про це заявив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

Так нардеп прокоментував інформацію про те, що у телефонній розмові з керівником МЗС РФ Сергієм Лавровим міністр МЗС України Павло Клімкін вказав на необхідність розпочати підготовку до проведення місцевих виборів на Донбасі під моніторингом ОБСЄ.

«Ми неодноразово заявляли, що на підконтрольних Україні територіях, де реально забезпечити безпеку, вибори мають відбутися. Проте будь-які розмови про вибори на окупованих територіях – це загравання з терористами», – наголосив він.

Депутат наголосив, що, за офіційними повідомленнями ЗСУ, минулої доби зафіксовано 127 обстрілів позицій сил АТО, що є найбільшим показником з часу завершення битви за Дебальцеве.

«Вибори на окупованих територіях не приборкають агресора, але легалізують терористів, що здійснюють обстріли, вбиваючи громадян України і руйнуючи наші міста», – зауважив нардеп.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13152 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13153 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини