Вибори мера Кривого Рогу проходять із масовими порушеннями, – Соболєв

Представник штабу кандидата на посаду мера Семена Семенченка, народний депутат України від фракції “Об’єднання Самопоміч” Єгор Соболєв заявив, що вибори мера міста у Кривому Розі проходять з масовими порушеннями.

«Наші спостерігачі, які сьогодні працюють на кожній дільниці, зафіксували наступні порушення: за допомогою уважного виборця були зафіксовані факти передачі грошей біля виборчої дільниці, знаходження у реєстрі “мертвих душ” та знайдена ручка зі «зникаючими» чорнилами», – повідомив Єгор Соболєв.

Найбільша кількість порушень, за словами Єгора Соболєва, стосується організованого підвозу людей на виборчі дільниці. Цей факт є порушенням вимоги 4 частини 60 закону України “Про місцеві вибори”, згідно з якою забороняється проводити передвиборчу агітацію, яка супроводжується наданням послуг безоплатно чи на пільгових умовах.

«Давайте будемо відвертими. Навіть наші заяви про фальсифікації виборів мера Кривого рога у листопаді 2015 р., фактично залишились без розгляду. Ключову заяву поліція не просто не розслідувала, а взагалі закрила впровадження. Потім одна з активісток «Самопомочі» змусила поліцію відновити розслідування. Я, в рамках депутатського контролю, в понеділок обійшов поліцію, і прокуратору, що має займатися розслідуванням. Але то, що я побачив, ні про шо гарне не говорить. Люди запевняють, що все робиться в рамках закону, але жодного результату, не говорячи про жодну підозру фальсифікатору не оголошено. Це велика біда і тенденція, яка почалася в Україні з обранням Порошенка. З кожними виборами ми бачимо все частіше порушення закону», – резюмував Єгор Соболєв.

“Що з цього приводу хоче сказати «Самопоміч» – насправді це велика біда. Це тенденція, яка почалася в Україні після обрання Президента Порошенка. З кожними виборами ми бачимо більш нахабне, більш відверте порушення законів”, – коментує кандидат на посаду мера Семен Семенченко.

“Першим цю ганебну сторінку в новій історії України заповнив соратник Порошенка – Березенко Чернігові. Далі це масово продовжувалося на багатьох місцевих виборах. Сьогодні цю книгу порушень, книгу фальсифікацій, книгу підкупів людей, нечесного ведення кампанії продовжує Кривий Ріг. Ми покладаємо всю відповідальність за такі вибори, за таку кампанію на діючого Президента України і на призначених ними керівниками Генеральної прокуратури та керівника Служби безпеки. Ми впевнені, що люди все одно переможуть. Люди все одно відстоють своє право бути людьми і це обов’язково станеться і в Кривому Розі, і по всій Україні. Ми закликаємо всіх криворожан і криворожанок, хто ще не прийшов на вибори, не проголосував, не віддавати своє право уравляти містом, своє право бути вільною людиною, бути громадянином і обов’язково це зробити до кінця дня”, – зикликав він.

Єгор СоболєвСемен Семенченко
object(WP_Term)#12942 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12943 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони