Володимир Зуб: Бажаю новообраному депутату міцного здоров’я і доброї пам’яті для втілення обіцяного в життя

В дискусійному клубі “Експертна думка” Володимир Зуб, кандидат в народні депутати по 205 округу, представник “Самопомочі”, провів брифінг щодо результатів виборів.

Володимир Зуб, котрий увійшов до трійки лідерів на проміжних виборах народного депутата України 26 липня 2015 року, привітав кандидатів Березенка і Корбана з досягнутими результатами та побажав міцного здоров’я і доброї пам’яті, щоб мати змогу втілити все обіцяне в життя.

На думку пана Володимира, ці вибори оголили всі проблеми в законодавстві України, а також недолугість місцевої влади. “Якщо виявлено патологічний процес, в нього треба втручатися – консервативно чи радикально, – прокоментував він. – Але ні місцева влада, ні вищі ешелони на ситуацію безчинства, що виникла в Чернігові, не відреагувала”.

Спокійні вибори – заслуга чернігівців, їх правильної реакції, мудрості та громадянської позиції, зазначив Зуб. Він розчарований загальною низькою активністю населення, але впевнений, що низька явка – це протест проти безчинства на території Чернігова.

Як представник “Самопомочі”, Володимир Зуб наголосив, що Об’єднання й надалі продовжить займатися підтримкою мистецьких, розвиваючих, спортивних проектів, направлених на формування громадянської позиції громадян.

Відповідаючи на питання журналістів, лікар з чернігівським корінням, наголосив на важливості усвідомленого вибору містян на місцевих виборах. Адже, якщо чернігівці повторять вибір 2010 року, в найближчі 5 років місто розвиватися не буде. “25 жовтня буде доленосним днем для Чернігова і України. І “Самопоміч” йде на місцеві вибори”, – акцентував Володимир Зуб.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини